set placute frana disc FIAT 500 312 Producator ABE C1F059ABE

Producător: ABE
Cod produs: BC00F9-6

Descriere scurta


set placute frana,frana disc FIAT 500 (312) Producator ABE C1F059ABE-6 BC00F9-6 BC00F9 Latime [mm] : 122,8 Inaltime [mm] : 53,3 Grosime [mm] : 18 Contact indicator uzura : inclusiv contact avertizare uzura Lungime ... Read more...

Lei 93,48 Pret cu tva inclus: Lei 93,48

  • Disponibilitate:


 
set placute frana,frana disc FIAT 500 (312) Producator ABE C1F059ABE-6
BC00F9-6
BC00F9 Latime [mm] : 122,8
Inaltime [mm] : 53,3
Grosime [mm] : 18
Contact indicator uzura : inclusiv contact avertizare uzura
Lungime contact avertizare [mm] : 198
Sistem franare : Bosch
Partea de montare : punte fata
FIAT 500 (312) 1.4
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet
FIAT 500 (312) 1.4
FIAT 500 (312) 1.4
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet
FIAT 500 (312) 1.4
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet
FIAT 500 (312) 1.4
FIAT 500 (312) 1.4
FIAT 500 (312) 1.3 D Multijet
ATE 13.0460-3826.2
BOSCH 0 986 424 597
DELPHI LP1722
FERODO FDB1946
FIAT 77363942
FIAT 77363974
FIAT 77364393
FIAT 77364394
FIAT 77364477
FIAT 77364637
LPR 05P1225
1 5
TEXTAR 2397901
TRW GDB1654
ZIMMERMANN 23705.180.1







Company Details Toggle

Magazinul online autofarm.ro este administrat de catre AUTOFARM ONLINE SRL inregistrata la Reg.Com. cu J05/278/2019 si avand CUI RO40474658,
sediul social LANULUI 93, SANTANDREI, BH



Autofarm Online © 2024